Zwemschema REade

Ouder en kind- en Diplomazwemmen

Op deze pagina vindt u het zwemschema voor het Ouder- en kindzwemmen en Diplomazwemmen in zwembad het Reade (Revalidatie centrum Amsterdam Overtoom 283, Amsterdam). Weet u niet precies wat de juiste groep is voor uw kind, bekijk dan de pagina Traject OKZ voor het overzicht van de groepen voor het Ouder en kindzwemmen of Traject DZ voor een overzicht van de groepen van het Diplomazwemmen.

Zwembad Reade

onderdeel van het revalidatie centrum Reade

Ouder Kind zwemmen

 

Diploma zwemmen

 

Guppies

2 tot 5 maanden 

Potvissen

Voorbereidend dipl. zw. 

Goudvissen

5 tot 9 maanden

Zeester

Drijven/benen klas

Snoeken

9 tot met 14 maanden

Rivier Kreeft

Benen klas

Dolfijnen

14 maanden tot 2 jaar

Vliegende Vis

Armen/benen klas

Beluga’s

2 jaar tot en met 3 jaar

Zee Anemoon

A-diploma

Walvissen

3 jaar tot en met 4 jaar

Zee Paard

B-diploma

Orka’s

4 jaar tot en met 5 jaar

Zee Hond

C-diploma

Woensdag

17.00-17.45

DZ

Zeehond 1

c-dipl

Ot

 

17.45-18.30

DZ

Zeepaard 1

b-dipl

Ot

 

18.30-19.00

DZ

Potvissen 1

nw

Ot

 

 

 

 

 

 

Donderdag

17.00-17.30

DZ

Potvissen 2

nw

Marieke

 

17.30-18.00

DZ

Potvissen 3

w

Marieke

Vrijdag

16.00-16.45

DZ

Zee Anemoon 1

a-dipl

Daniela

 

16.00-16.45

DZ

Zee Anemoon 7

a-dipl

Bella

 

16.45-17.30

DZ

Vliegende Vis 2

a/b

Daniela

 

16.45-17.30

DZ

Vliegende Vis 3

a/b

Bella

 

17.30-18.15

DZ

Rivier Kreeft 1

b

Daniela

 

17.30-18.15

DZ

Rivier Kreeft 2

b

Bella

 

18.15-19.00

DZ

Rivier Kreeft 10

b

Daniela

 

18.15-19.00

DZ

Zeester 2

dr/b

Bella

 

19.00-19.30

OKZ

Goudvissen 1/Snoeken 1

 

Kathrin

 

19.30-20.00

OKZ

Guppies 1

 

Kathrin

Zaterdag

15.00-15.30

DZ

Potvissen 12

nw

Daniela

 

15.30-16.00

DZ

Potvissen 22

w

Daniela

 

16.00-16.30

DZ

Potvissen 23

w

Daniela

 

16.30-17.15

DZ

Zeester 1

dr/b

Daniela

 

17.15-18.00

DZ

Rivier Kreeft  8

b

Daniela

 

18.00-18.45

DZ

Vliegende Vis 8

a/b

Daniela

Zondag

15.00-15.30

OKZ

Orka 2

 

Kathrin

 

15.30-16.00

OKZ

Walvissen 3

 

Kathrin

 

16.00-16.30

OKZ

Walvissen 2

 

Kathrin

 

16.30-17.00

OKZ

Beluga 2

 

Kathrin

 

17.00-17.30

OKZ

Dolfijnen 2

 

Ulrike

 

17.30-18.00

OKZ

Beluga 3

 

Ulrike

 

18.00-18.30

OKZ

Orka 8

 

Ulrike

 

18.30-19.00

OKZ

Snoeken 2

 

Ulrike

DE OERBRON

ZWEMSCHOOL

Add to cart